تیزر لیگ پرشین

ساخت تیزر رایگان لیگ پرشین

⚽️ مرحله نهایی چهارمین دوره لیگ فوتبال پرشین:

با شرکت ٢۴ تیم فوتبال از ٨ استان کشور در سه رده‌ی نونهالان، نوجوانان و جوانان محلات حاشیه

قهرمانان بزرگ، نان‌آوران کوچک

جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) پس از چندین سال فعالیت تیم‌های پرشین در نقاط مختلف کشور، اقدام به برگزاری یک لیگ بین تیم‌های پرشین از نقاط مختلف کشور نمود.

هدف از برگزاری لیگ پرشین، گسترش پیام دوستی و همزیستی مسالمت‌آمیز میان افراد با قومیت‌ها، ملیت‌ها و مذاهب مختلف می‌باشد. در این لیگ کودکان و نوجوانان از محله‌های حاشیه که در آن‌ها تعصب‌های قومیتی و مذهبی فراوان است، یک هفته در کنار یکدیگر با روحیه جوانمردی و دوستی به رقابت می‌پردازند.

? از دیگر اهداف لیگ دادن انگیزه بیشتر به کودکان و نوجوانان در تیم‌ها، یافتن جایگاه اجتماعی بهتر و بالا بردن استحکام روحیه‌ای از طریق بازی در یک لیگ حرفه‌ای می‌باشد. تا کودکان و نوجوانان به این شکل با گرفتن انگیزه و یافتن یک الگو و مسیر مناسب برای زندگی، از معضلات محله‌های خود به دور باشند.

? همچنین رسانه‌ای شدن این موضوع و امکان استفاده از چهره‌های شاخص در فوتبال، می‌تواند به افکار عمومی نسبت به مساله معضلات اجتماعی و به خصوص کودکان کار، آگاهی بیشتری بدهد. به علاوه بار دیگر بر نقش ورزش در کاهش آسیب‌های اجتماعی و وظیفه نهادهای مسئول در این زمینه تاکید می‌شود.

٢۴ مرداد تا ٢ شهریور، ساعت ۱۷ تا ٢۴

ولنجک، خیابان مقدس اردبیلی، میدان دانشگاه، دانشگاه شهید بهشتی، زمین چمن طبیعی دانشگاه شهید بهشتی

✅ حضور برای همگان آزاد و رایگان

ویدئوهای مرتبط

موشن گرافیک معرفی نسیبا
کلیپ عزاداری
تیزر صنعتی پاکسان
بلابار

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *