تیزر واچر پارس پرداخت

واچر سفر خدمات ارزی پارس

 

(ویدئو از یوتیوب بارگذاری شده است)

اگر اهل سفر باشید قطعا واژه واچر براتون آشناست.

ثبت سفارش با تماس با پشتیبانی به شماره 09374734873 امکان‌پذیر است.

واچر یا رزرو هتل سندی هست که از طرف مسافر برای اخذ ویزا به سفارت کشور مقصد ارائه می‌شود، اما نه سفارت همه کشورها بلکه فقط برای سفر به کشورهای حوزه شنگن، آمریکا، انگلیس و کانادا نیاز به واچر دارید.

واچر هتل استاندارد برای این که مورد تایید سفارت قرار بگیرد باید شامل چند مورد زیر باشد:

۱. تاریخ رزرو هتل، تاریخ چک این (ورود) و تاریخ چک اوت (خروج)

۲. عنوان و آدرس کامل هتل به همراه شماره رزرواسیون

۳. نام و نوع اتاق رزرو شده، مثلاً دو تخته تویین رو به دریا

۴. نام و اطلاعات کامل مهمان مطابق پاسپورت

۵. شماره کانفرم ( تایید) هتل

اگر موعد مصاحبه سفارت شما فرارسید باید توجه داشته باشید ارائه واچر بعضی هتل‌ها هیچ کمکی به ویزا شدن شما نمی‌کند، اگر شما واچر هاستل، هتل یک یا دو ستاره و بعضاً تا سه ستاره هم ارائه دهید جواب منفی سفارت خیلی نزدیک خواهد بود.

علاوه بر سطح‌بندی هتل‌ها باید به موقعیت مکانی هتل هم توجه کنید هتل‌های خارج شهر یا حتی حاشیه شهر هتل‌های مناسب برای ارایه به سفارت نیستند.

واچر هتل به نوعی استطاعت شما را نشان می‌دهد پس برای اخذ واچر بهتر هست هتل‌های چهار و پنج ستاره و در مرکز شهر را انتخاب کنید.

واچری که شما برای سفر تهیه می‌کنید می‌تواند قطعی یا غیر قطعی باشد. اگر رزرو قطعی انجام دهید باید کل هزینه هتل را بپردازید و در صورتی که به هر دلیل سفر کنسل شود یا ویزا نشوید همه یا بخش زیادی از هزینه را به عنوان خسارت از دست می‌دهید، این رزرو کاربرد زیادی ندارد مگر برای کشور‌های خاصی مثل یونان که قطعی بودن رزرو شانس ویزا شدن را بالا می‌برد.

رزرو غیر قطعی، راه دیگر دریافت واچر هتل است که مسافر در این روش می‌تواند ضمن رزرو هتل، بخشی از هزینه آن را پرداخت کند. به طور معمول توصیه می‌شود افرادی که از نتیجه وقت سفارت خود مطمئن نیستند یا در زمان انجام سفر تردید دارند از این روش برای واچر هتل خود استفاده کنند. چرا که رزرو غیر قطعی هتل به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت کنسل شدن سفر، رزرو خود را لغو کرده و خسارت اندکی بپردازید. بنابراین می‌توان گفت رزرو هتل برای سفارت، در واقع همان رزرو غیر قطعی است که ممکن است برای برخی از کشورها به رزرو قطعی تغییر پیدا کند.

ویدئوهای مرتبط

تیزر موشن گرافیک شرکت
تیزر صفحه اینستاگرام
تیزر اینستاگرام پارسیان دانش
کلیپ تبریک یلدا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *