دوبله و تدوین کلیپ تحول دیجیتال

برای سفارش صداگذاری، دوبله و تدوین، از منوی تماس با مای استودیوی رساترین استفاده بفرمایید.

استودیو تحول دیجیتالی فردا، یک شتابدهنده مدرن کسب و کار با ساز و کار چند بعدی است و شکل گیری آن برآیند کار تیمی گسترده ای است. این شتاب‌دهنده با ترکیبی از افراد مجرب در امور کارآفرینی، توسعه کسب و کار، تحول سازمانی، ارتقاء بهره وری و همکاران جوان و نخبه و نو آفرین مسلط به ابزار های فن آوری روز با هدف خلق آینده ای دگر گون و ارزشمند گرد هم آمده اند.

ارتباط و حضور اعضای تیم در اکو سیستم نو آورانه کارآفرینی و استارتاپی از یکطرف و آشنایی با صنایع و کسب و کارهای بالغ از طرف دیگر، به توانایی های این تیم جایگاه ویژه بخشیده است.

استودیو فردا از منابع انسانی گسترده و مجربی به عنوان تیم همکاران برای تحقق تحول دیجیتال بهره می گیرد. ارتباطات بین المللی استودیو در نواحی شرق آسیا، اروپا و آمریکای شمالی، امکان تبادل فن آوری، بهره گیری از تجربیات جهانی، جذب سرمایه و حضور در بازار های جهانی را برای پارتنر های استودیو فراهم می سازد.

استودیو برای تولد و رشد تیم های استارتاپی با فعالیت توسعه زیر ساخت ، پلاتفورم و ابزار های دیجیتالی مرتبط با موضوع تحول دیجیتال اهمیت ویژه ای قائل است و آن ها را پیشرانه های فرآیند شتابدهی و تحول در کسب و کار های آینده می داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *