تیزر معرفی برنا

تیزر معرفی برنا که مؤسسه خيريه رهروان نبی اعظم (ص) (برنا) در سال 1388 به دنبال اخذ مجوز از وزارت كشور و زیر نظر پلیس امنیت عمومی به شماره 23902 به ثبت رسيده است.

هدف از تاسیس بنیاد خیریه برنا حمايت و توانمندسازي خانواده های ایتام ، بی سرپرست وبدسرپرست است تا مشکلات مادی و معنوی آن ها مرتفع شود وسطح كيفيت زندگي ( مادي و معنوي) آنان ارتقا يابد.
ساخت این کلیپ در راستای مسئولیت اجتماعی استودیوی رساترین و به صورت رایگان انجام شده است.

ویدئوهای مرتبط

تیزر معرفی تکه کابل
دندان پزشک بجنورد دکتر سالاریان
تیزر مصاحبه
تدریس دکتر رسول پناه

یکی فکر در “تیزر معرفی برنا

 1. با سلام و آرزوی توفیق شما در خدمت به محرومان
  در لیست فعالیت های برنا مطلبی در جهت توانمند سازی سرپرستان که احتمالن بیشتر آنها زنان هستند ،ندیدم.آیا شما در این زمینه فعالیت دارید ؟
  اگر پاسخ مثبت است چه کارهایی انجام می دهید؟

  1. قسمتی از فعالیت‌های شرکت در زمینه‌ی فعالیت‌های عام‌المنفعه هستند و در حال حاضر با جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) همکاری می‌کنیم؛ اگر به سایت این سازمان مردم‌نهاد رجوع بفرمایید خواهید دید که رسالت اصلی آن‌ها کمک به زنان بدسرپرست و کودکان کار است.
   تیزرهای خیاطخانه فرشته در این رابطه است؛ خیاط خانه فرشته یکی از خانه‌های اشتغال زیر مجموعه‌ی خانه‌ ایرانی مولوی است که این خانه هم یکی از خانه‌های جمعیت امام علی (ع) در سراسر ایران است.

 2. سلام علیکم علاقمند بودم عملکرد 10ساله آن بنیاد را واقدامات موثرش باتوجه به اهدافی که علام کرده اند را مطلع شوم ممنون

  1. از اطلاعات تماس در متن ویدئو استفاده بفرمایید و با خود خیریه تماس بگیرید؛ استودیوی رساترین این تیزر را با اهداف بشردوستانه و به صورت رایگان برای خیریه تهیه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *