تیزر معرفی برنا

تیزر معرفی برنا که مؤسسه خیریه رهروان نبی اعظم (ص) (برنا) در سال ۱۳۸۸ به دنبال اخذ مجوز از وزارت کشور و زیر نظر پلیس امنیت عمومی به شماره ۲۳۹۰۲ به ثبت رسیده است.

هدف از تاسیس بنیاد خیریه برنا حمایت و توانمندسازی خانواده های ایتام ، بی سرپرست وبدسرپرست است تا مشکلات مادی و معنوی آن ها مرتفع شود وسطح کیفیت زندگی ( مادی و معنوی) آنان ارتقا یابد.
ساخت این کلیپ در راستای مسئولیت اجتماعی استودیوی رساترین و به صورت رایگان انجام شده است.

ویدئوهای مرتبط

تیزر کتاب دونقطه …
تیزر صفحه اینستاگرام
تیزر تئاتر
تیزر مجمع پاکسان

یکی فکر در “تیزر معرفی برنا

 1. با سلام و آرزوی توفیق شما در خدمت به محرومان
  در لیست فعالیت های برنا مطلبی در جهت توانمند سازی سرپرستان که احتمالن بیشتر آنها زنان هستند ،ندیدم.آیا شما در این زمینه فعالیت دارید ؟
  اگر پاسخ مثبت است چه کارهایی انجام می دهید؟

  1. قسمتی از فعالیت‌های شرکت در زمینه‌ی فعالیت‌های عام‌المنفعه هستند و در حال حاضر با جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) همکاری می‌کنیم؛ اگر به سایت این سازمان مردم‌نهاد رجوع بفرمایید خواهید دید که رسالت اصلی آن‌ها کمک به زنان بدسرپرست و کودکان کار است.
   تیزرهای خیاطخانه فرشته در این رابطه است؛ خیاط خانه فرشته یکی از خانه‌های اشتغال زیر مجموعه‌ی خانه‌ ایرانی مولوی است که این خانه هم یکی از خانه‌های جمعیت امام علی (ع) در سراسر ایران است.

 2. سلام علیکم علاقمند بودم عملکرد ۱۰ساله آن بنیاد را واقدامات موثرش باتوجه به اهدافی که علام کرده اند را مطلع شوم ممنون

  1. از اطلاعات تماس در متن ویدئو استفاده بفرمایید و با خود خیریه تماس بگیرید؛ استودیوی رساترین این تیزر را با اهداف بشردوستانه و به صورت رایگان برای خیریه تهیه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *